Linea Stargazer podpora SAPLinea Stargazer a Rimini StreetSpinnaker Advanced Partner SAP support

Kontakt  |  +420 245009 120
  1. |
  2. info@lineastargazer.cz

sedm duvodu pro podporu sapsedm duvodu
zavřít

Info:

+420 776 539 054


tsklenarik@lineastargazer.com

Vyber Hodnota Nezavislost

Budoucnost podnikového softwaru je stejně tak vzrušující, jako nejistá. Software jako služba (SaaS), cloud computing, Service-Oriented Architecture (SOA) a open source software patří mezi mnohé technologické možnosti, které mohou v budoucnu aplikace využívat.

sedm pdf

Sedm důvodů, proč si držitelé software licencí vybírají alternativní poskytovatele podpory

 

Stáhnout PDF

.

Důvod č. 6:
Snížit rizika a zaměřit se na další osvědčenou technologii platformy

 

Budoucnost podnikového softwaru je stejně tak vzrušující, jako nejistá. Software jako služba (SaaS), cloud computing, Service-Oriented Architecture (SOA) a open source software patří mezi mnohé technologické možnosti, které mohou v budoucnu aplikace využívat. Příštích deset let se bude podnikový software vyznačovat bezprecedentní konsolidací a tvrdou konkurencí mezi různými architekturami, middleware a SOA technologickými standardy. Nové, doposud nerozvinuté technologie by se mohly v krátkém čase stát dominantní silou a nahradit v současnosti vedoucí dodavatele software.

 

Zatímco podrobnosti o příští generaci softwarových platforem teprve zjišťujeme, je zcela jasné, jak byste je měli hodnotit – bude v nich přidaná hodnota pro vaší společnost?

 

Podpora od alternativního poskytovatele vám poskytne čas a technické znalosti, které potřebujete k přemístění svých dosavadních investic v souladu s nejnovějšími technologickými trendy. Na rozdíl od života v tempu implementací nových softwarových verzí, řešení nevyhnutelného zpoždění aktualizací a rizika neúspěšného upgrade včetně nutnosti dokupu dalších komponent od prodejců software, podpora od poskytovatele Vám umožňuje v klidu zvolit nejlepší příští softwarovou platformu (jakmile budou tyto platformy vybudovány, dostatečně rozšířeny a testovány). Tento přístup umožňuje posoudit hodnotu nové platformy oproti výhodám vašeho stávajícího systému - to vše podle vašich časových možností.

 

Softwarová podpora od alternativního poskytovatele podpory hraje v této strategii klíčovou roli, umožňuje uspořit náklady a využít je na více strategických podnikových iniciativ. Mnoho společností, které přešly na služby od alternativního poskytovatele podpory, ušetřily dost na to, aby mohly zakoupit licenci další generace softwaru a ještě měly finanční prostředky na jiné kritické IT projekty.

 

  • sedm duvodu 01
  • sedm duvodu 02
  • sedm duvodu 03
  • sedm duvodu 04
  • sedm duvodu 05
  • sedm duvodu 06
  • sedm duvodu 07

"Společnosti začínající přes SOA by měly očekávat, že dokončení celého projektu bude trvat alespoň 15 let."

Anne Thomas Manes, víceprezident a ředitel výzkumu společnosti Burton Group

"Dva roky po přechodu na podporu od poskytovatele, jsme zaznamenali významné roční úspory nákladů a i nadále jsme překvapeni kvalitními službami a odbornými znalostmi poskytovatele."

Sally Dahl, víceprezident Seller Solutions Center Enable Holdings

*10 eWeek, "How to Spend (and Not Bust) Your 2008 IT Budget 2.ledna 2008